Aktualności

XVII Powiatowe Biegi Przełajowe Dzieci i Młodzieży - Pogórze 2017

Kolejne - XVII Powiatowe Biegi Przełajowe  za nami. Pomimo niezbyt sprzyjających warunków atmosferycznych młodzi miłośnicy biegania nie zawiedli i stawili się na starcie świetnie przygotowanych tras biegowych w Pogórzu. Jak zawsze nasi uczestnicy nagrodzeni zostali za swój wysiłek pucharami, medalami i dyplomami. bardzo bogaty  fotoreportaż zamieszczony jak zwykle jest na portalu OX.pl tam tez znajdziemy video-flesz z naszych zawodów. A poniżej prezentujemy wyniki rywalizacji, wszystkim uczestnikom jeszcze raz serdecznie gratulując osiągniętych sukcesów.

Czytaj więcej: XVII Powiatowe Biegi Przełajowe Dzieci i Młodzieży - Pogórze 2017

XXIX Cross Świętojański w Pogórzu

Tegoroczny Cross Świętojański im. Jana Marka odbędzie się 24 czerwca.

Rozpoczęcie o godz. 15, a po nim biegi dzieci i młodzieży oraz marsz Nordic Walkig

Start do biegu głównego (12,5 km) o godz. 18

 

Zapraszamy

XVII Powiatowe Biegi Przełajowe - Pogórze 2017

Organizator :
LKS Pogórze w Pogórzu
 
"Zadanie dofinansowane jest ze środków
budżetu Gminy Skoczów
w ramach konkursu ofert na rok 2017"
 
Miejsce i termin :

  Stadion LKS Pogórze ;

  8  kwietna   2017 r.   ( sobota ) ; godzina 1030.

Czytaj więcej: XVII Powiatowe Biegi Przełajowe - Pogórze 2017

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Biegach Przełajowych.

"Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu ofert na rok 2017"

18 marca b.r. nasi biegacze wzięli udział w MMM w Biegach Przełajowych. Tegorocznym organizatorem zawodów tego szczebla jest województwo opolskie i dlatego musieliśmy na te zawody udać się do odległego Korfantowa.  Wyprawa udała się na medal i to medal srebrny, który w biegu młodziczek na dystansie 1,5 km zdobyła podopieczna trenera Zdzisława Kołodziejczyka - Julia Chromik. Bardzo dobrze pobiegli pozostali nasi reprezentanci: Roksana Szczypka była 10 a tuż za nią na 12 miejscu finiszowała Kornelia Staroń (obie biegły na 1,5 km młodziczek). Natomiast Patryk Kamel w biegu młodzików na 2 km zajął 13 miejsce.  Gratulujemy !!! Fotoreportaż .

Mistrzostwa Śląska w Biegach Przełajowych.

"Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu ofert na rok 2017"

Kolejny medal przywieźliśmy z mistrzowskiej imprezy. Podczas rozgrywanych 4 marca w Mysłowicach - Przełajowych Mistrzostw Śląska, nasza młodziczka - Julia Chromik zdobyła srebrny medal finiszując na drugiej pozycji w biegu na 1 km. Całkiem dobrze spisała się reszta ekipy i chociaż nie medalowo to z zapałem i poświęceniem. Mam nadzieję, że w sezonie letnim będziemy światkami wielu  bardzo dobrych rezultatów i rekordów życiowych. Ciekawy i pokazujący pięknie przebieg tych zawodów, jak zawsze, dzięki wytężonej pracy naszego fotoreportera - Bartka Kukucza, możemy pooglądać na portalu OX.pl .

Pozostałe wyniki naszych reprezentantów:

Czytaj więcej: Mistrzostwa Śląska w Biegach Przełajowych.

Jesteś tutaj: Start