Aktualności

Miting Otwarcia Sezonu - LA.

„Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu dotacyjnego na rok 2019”.

4 maja nasza sekcja wzięła udział w mitingu rozpoczynającym tegoroczny sezon startów letnich na bieżni. Zawody odbyły się na tartanowym stadionie w Wapiennicy. Nasi reprezentanci przywieźli z tych zawodów wiele nowych rekordów życiowych co jest dobrym prognostykiem na kolejne starty tego rozpoczynającego się sezonu.

Czytaj więcej: Miting Otwarcia Sezonu - LA.

VIII Skoczowskie Czwartki LA - runda 5.

Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu dotacyjnego na rok 2019” oraz - Starostwa Powiatowego w Cieszynie.

Za nami kolejna - 5 runda naszych lekkoatletycznych "Czwartków". Na starcie stanęło 136 zawodników z 12 szkół. Tym razem największą ilość pkt dla swojej drużyny zgromadzili zawodnicy - uczniowie z SP 3 Skoczów ale na czele stawki w dalszym ciągu stoją reprezentanci szkoły ze Strumienia. Do zakończenia rywalizacji jeszcze dwa starty.

Czytaj więcej: VIII Skoczowskie Czwartki LA - runda 5.

VIII Skoczowskie czwartki LA - runda 4.

Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu dotacyjnego na rok 2019” oraz - Starostwa Powiatowego w Cieszynie.

Rozpoczęliśmy kolejną rundę zmagań młodych lekkoatletów, którzy walczą o zwycięstwo w poszczególnych konkurencjach jak również o awans do finału ogólnopolskiego, który ma się odbyć tradycyjnie już w Łodzi w dniach 14-16 czerwca b.r. W rozegranej 17 kwietnia - 4 rundzie zawodów na starcie stanęło 95 zawodników z 10 szkół podstawowych naszego powiatu. Najlepiej zaprezentowała się po tej zimowej przerwie młodzież z SP Strumień gromadząc ponad 2200 pkt a na podobnym, również wysokim poziomie pokazały się szkoły z ZSP Pogórze i SP 2 Brenna, które zgromadziły na swoim koncie ok. 1600 pkt.

Czytaj więcej: VIII Skoczowskie czwartki LA - runda 4.

SKOCZOWSKA GALA SPORTOWA

13 kwietnia obyła się uroczysta Gala Sportu podczas której nagrodzeni zostali  sportowcy za swoje sukcesy osiągnięte w 2018 roku. Impreza tradycyjnie już odbyła się w  Skoczowskim Teatrze Elektrycznym. Wśród nagrodzonych "największa ilość indywidualnych wyróżnień powędrowała do zawodników Ludowego Klubu Sportowego Pogórze – do Eugenii Szafarczyk, Wojciecha Wojtyły, Józefa Wojtyły, Kamila Wilczyńskiego, Julii Chromik, Mikołaja Pisza, Sebastiana Libura, Marcina Szafarczyka, Patrycji Wrzeszcz, Patryka Kamela i Szymona Ogiegły. Ponadto : Marcelina Wojtyła – Międzyszkolny Klub Sportowy Istebna i Barbara Wojtyła – Klub Sportowy AZS AWF Katowice.  Fotoreportaz.

XIX Powiatowe Biegi Przełajowe Dzieci i Młodzieży - wyniki.

„Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu dotacyjnego na rok 2019”.
Za nami kolejna Biegi Przełajowe organizowane przez nasz Klub. Mimo nie najlepszej aury frekwencja dopisała ponieważ na starcie zgromadziło się blisko 40 zawodników więcej niż przed rokiem. Mamy nadzieję, że za rok podczas jubileuszowej 20 edycji naszych biegów ta liczba zawodników jeszcze wzrośnie.

Czytaj więcej: XIX Powiatowe Biegi Przełajowe Dzieci i Młodzieży - wyniki.

Jesteś tutaj: Start