Aktualności

VII Skoczowskie Czwartki LA - 3 runda

"Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu ofert na rok 2017 oraz - Starostwa Powiatowego w Cieszynie."

4 października rozegraliśmy trzecia i zarazem ostatnią tej jesieni rundę Czwartków Lekkoatletycznych. Na półmetku naszych zmagań na prowadzeniu umacnia się drużyna z SP 2 Brenna przed Pogórzem i Strumieniem ale niewielką  stratę do podium ma również szkoła nr 1 z Brennej. Tak więc wszystko przed nami. Kolejne lekkoatletyczne zmagania już na wiosnę.

Czytaj więcej: VII Skoczowskie Czwartki LA - 3 runda

VII Skoczowskie Czwartki LA - 2 runda

"Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu ofert na rok 2017 oraz - Starostwa Powiatowego w Cieszynie."

Za nami 2 runda zawodów lekkoatletycznych dla najmłodszych. Rywalizacja przebiega bardzo interesująco i zacięcie pomiędzy kilkoma drużynami. Zespołowo ponownie najlepszą szkołą okazała się SP 2 Brenna przed SP Strumień i  SP 1 Brenna.

Czytaj więcej: VII Skoczowskie Czwartki LA - 2 runda

Mistrzostwa Polski Młodzików w LA

"Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu ofert na rok 2017"

Swój życiowy sukces odniósł podopieczny trenera Zdzisława Kołodziejczyka - Kamil Wilczyński, który podczas rozgrywanych w dniach 23-24.09.2017 r w Białej Podlaskiej Mistrzostw Polski Młodzików ( Mały Memoriał J. Kusocińskiego) w biegu na 100 metrów zdobył brązowy medal. Kamil wygrał  swój bieg eliminacyjny z czasem 11,40 i był to 3 czas eliminacji. W biegu finałowym zawodnik naszej sekcji potwierdził swoją wysoką formę i  finiszował z czasem - 11,29 przy niesprzyjającym wietrze w.-1.1.

 

Śląska Liga Młodzików w LA - III rzut.

"Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu ofert na rok 2017"

W ramach rozgrywanego w Chorzowie 16 września b.r. - III-rzutu Śląskiej Ligii Młodzików kilku naszych podopiecznych uzyskało wyniki na poziomie nowych rekordów co zawsze bardzo cieszy nie tylko zawodników ale i trenerów. Był to również ostatni sprawdzian formy dla Kamila, który już za tydzień będzie nas reprezentował  podczas MP Młodzików.

Wyniki naszych reprezentantów:

Czytaj więcej: Śląska Liga Młodzików w LA - III rzut.

VII Skoczowskie Czwartki LA - 1 runda

"Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów oraz Starostwa Powiatowego w Cieszynie  w ramach konkursu ofert na rok 2017"

13 września b.r. rozegraliśmy pierwszą rundę  7 już edycji Czwartków Lekkoatletycznych. Na starcie zgromadziło się 115 zawodników reprezentujących 8 szkół podstawowych. Tym razem  na starcie bezkonkurencyjni w klasyfikacji drużynowej okazali się uczniowie SP 2 Brenna. Gratulujemy !!! Fotoreportaż z naszej imprezy tradycyjnie dzięki naszemu klubowemu koledze B. Kukuczowi znajdziecie na stronie portalu OX.pl.

Wyniki:

Czytaj więcej: VII Skoczowskie Czwartki LA - 1 runda

Jesteś tutaj: Start