Aktualności

Ogólnopolski Finał LDK. Cup 2020 - Włocławek.

Dwóch naszych zawodników zostało powołanych do Kadry Śląska na ogólnopolski finał zawodów rozgrywanych w ramach prowadzonego przez PZLA  projektu LDK (Lekka atletyka Dla Każdego). Zawody odbyły się 20 sierpnia b.r. we Włocławku. Bracia Jakub i Sebastian Libura zaprezentowali się bardzo dobrze rywalizując obaj na dystansie 100 m w kategorii wiekowej U16 (młodzik). Obaj zakwalifikowali się z eliminacji do biegu finałowego w którym kolejno: Jakub z czasem 11.54 finiszował na 4 miejscu a Sebastian z czasem 11.55 zajął miejsce 6. Ogólnie reprezentacja Śląska zakończyła rywalizację województw na 3 miejscu. Gratulujemy.

Mistrzostwa Polski w biegu alpejskim.

Podopieczny trenera Z. Kołodziejczyka - Marcin Kędzior wziął udział w rozgrywanych 15 sierpnia b.r. w Wiśle Łabajowie - Mistrzostwach Polski w biegu alpejskim. Marcin w kategorii U16 na dystansie 2 km z czasem 13 min i 25 sek. finiszował na 9 miejscu. Gratulujemy.

Lekkatletyczny miting w Częstochowie.

„Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu dotacyjnego na rok 2020" .

26 lipca grupka naszych biegaczy wzięła udział w mitingu rozgrywanym na stadionie "Budowlanych" w Częstochowie. Udział w zawodach był szansą na sprawdzenie stanu obecnej formy. Kilku zawodnikom udało się poprawić dotychczasowe rekordy życiowe co optymistycznie nastraja przed drugą - jesienną częścią sezonu.

Czytaj więcej: Lekkatletyczny miting w Częstochowie.

III Miting LA w nowej rzeczywistości.

„Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu dotacyjnego na rok 2020" .

Trzeci i ostatni raz przed przerwą wakacyjną spotkali się lekkoatleci na mitingu w Wapiennicy. Przy bardzo dobrych warunkach atmosferycznych rewelacyjnie wystartowali nasi młodzi sprinterzy - Jakub i Sebastian Libura, którzy uzyskali bardzo dobre, na poziomie nowych  "życiówek" i  III klas sportowych, wyniki w biegu na 100 metrów. Na nowy PB ( Personal Best) pobiegł również Szymon Sikora na dystansie 1000 m.

Czytaj więcej: III Miting LA w nowej rzeczywistości.

II Miting LA w nowej rzeczywistości.

„Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu dotacyjnego na rok 2020" .

Kolejny miting lekkoatletyczny w którym wzięli udział nasi zawodnicy został rozegrany 27.06.2020 r. na stadionie w B-B. Kilku naszych zawodników pobiegło  na poziomie nowych rekordów życiowych co po kilku miesięcznej przerwie w treningach można uznać za spory sukces. Mamy nadzieję, że wznowione przez sekcję treningi szybko pozwolą na podniesienie formy i ustanowienie jeszcze wielu "życiówek" do końca roku. Kolejna szansa już w nadchodzącą sobotę 4 lipca.

Czytaj więcej: II Miting LA w nowej rzeczywistości.

Jesteś tutaj: Start